Ubytování Na Statku

Ubytování Na Statku

Navštivte náš rodinný penzion Na Statku ve Zlíči. Rádi vám poskytneme příjemné ubytování v historickém statku. Ubytování ve velmi prostorných apartmánech a studiích s klidným zázemím pro odpočinek v zákoutích naší opečovávané zahrady, které vévodí kamenný …

162 kmČeská Skalice - Zlíč, Zlíč 8

Restaurace U Kozičky

Provozujeme hotel. Nabídka ubytování ve 27 pokojích, 13 s velkou terasou. K dispozici je hlídané parkoviště a garáže. Připravujeme snídaně formou švédských stolů. Možnost využití sauny a kosmetických služeb.

Penzion Na Statku

Penzion Na Statku

Penzion Na Statku v Chudoslavicích blízko Litoměřic nabízí příjemné ubytování v 7 apartmánech s vlastním sociálním zařízením. Celkem je hostům k dispozici 28 lůžek, ale každý z apartmánů lze ještě rozšířit o dvě až tři pohodlné přistýlky (kapacita s …

garni Hotel ASAS

garni Hotel ASAS

Ubytování ve stylově a komfortně vybavených pokojích se snídaní s kapacitou 43 osob. Prostory jsou vhodné pro pořádání svatebních hostin a společenských akcí. Zajišťujeme také catering. K dispozici je kompletně vybavené školící centrum pro 60 osob a oplocené …

INERCOM, s.r.o.

Poskytovatel internetového připojení a digitální televize IPTV na optické i WiFi síti.

ZAVŘENO (Otevírá v Po 08:00)

Hotel Zlatý lev

Hotel Zlatý lev

Nabídka ubytování ve dvou apartmánech, šesti dvoulůžkových a třech třílůžkových pokojích. Možnost využití stylové restaurace s vinným sklípkem pro konání svateb, rodinných oslav i firemních večírků. Hotel je situován v blízkosti centra.

OTEVŘENO (Zavírá v 22:00)

Jiří Rada

Nabídka ubytování ve 2 až 5 lůžkových pokojích vybavených ledničkou, společným sociálním zařízením a kuchyňkou. K dispozici je připojení k Wifi.

DCFreeNet

Sdružení má snahu vybudovat bezdrátovou síť umožňující vzájemné propojení počítačů a připojení k internetu.

Nejlepšínet.cz

Poskytujeme připojení k internetu včetně instalace a instruktáže bez vstupních poplatků.

ZAVŘENO (Otevírá v Po 08:00)

ZK Investment Group, s.r.o.

Nabízíme připojení k internetu, správu a výstavba sítí, správu počítačů a prodej výpočetní a kancelářské techniky. Dále nabízíme hosting, elektronické zabezpečovací systémy a televizní anténní systémy.

ZAVŘENO (Otevírá v Po 08:00)

Pension Stará fara Svádov

Ubytování v rodinném pensionu na Labské cyklostezce s kapacitou 18 lůžek v jedno až čtyřlůžkových pokojích českého standardu. Uzavřené parkoviště a úschova jízdních kol a lehkých plavidel.

23 kmÚstí nad Labem - Svádov, Labská 118

ZAVŘENO (Otevírá v Po 16:00)